ANASAYFA

KURUMSAL

HİZMETLERİMİZ

REFERANSLARIMIZ

İLETİŞİM

AKARSU AJANS KİMDİR

tanıtım

Akarsu Ajans 1999 yıllında kurulduğunda Tabela hizmetleri konusunda faaliyet göstermek için kurulmuştur.Fakat zaman içerisinde müşterilerimizden gelen talep ve istekler doğrultusunda Matbaa işleri ve web sitesi tasarımı alanlarında kendimizi olumlu yönde geliştirmemiz ile 2006 yılı sonlarına doğru geniş kapsamlı bir reklam ajansı olarak faaliyetlerine devam etmiştir. Müşterilerine web sitesi, web programlama, kurumsal kimlik, online satış sitesi , haber portalları, internet sitesi, oyun sitesi, kişisel tanıtım sitesi, seo çalışması, google adwords, google optimizasyon, site yönetimi, kuruma özel amblem, logo çalışmaları, slogan oluşturma, broşür, afiş, katalok ve bülten tasarımları, interaktif broşür, CD tasarımları, medya tanıtım çalışmaları, interaktif bülten tasarımları, billboard, ve benzeri outdoor tasarım ve prodüksiyon hizmetleri, fotoğraf çekimleri, e- ticaret uygulamaları, 3D animasyon uygulamaları, e-kartlar, banner çalışmaları, web tabanlı yazılımlar gibi konularda hizmet vermektedir.

Bizler yaptığımız işin önemini kavramış, 15 senelik bilgi birikimimiz ile farklı sektörlerde kurumsal 200 den fazla müşteri ile sürekli çalışmaktayız. Bugüne kadar 2000 den fazla müşteriye web tasarım ve ajans hizmetlerinde yenilikçi çözümler sunduk. Akarsu Ajans İnteraktif Reklam Ajansı zeki, üretken profesyonel, genç ve yenilikçi bir kadroya sahiptir

WEB SİTESİ NEDİR

Web siteleri ürünlerimizi veya hizmetlerimizi tanıtmak amacı ile tasarlanmış 24 saat firmamızı tanıtan pazarlamacılardır. Bu pazarlamacıları en iyi şekilde giydirip bakımlarını yaptıktan sonra en son teknolojik ürünlerle yeni müşteriler bulması için piyasaya göndermek şirketlerin doğru tanıtımları için en doğru yoldur. Tüm müşterileriniz teknolojiyi takip eden kurumsal yapıda görünen doğru hizmet profillerine sahip bir şirket olmanızı ister. Potansiyel veya gerçek müşterileriniz, hizmet alacağı şirketin web sitesini dolaşırken, hatalı metinler, kötü web tasarım uygulamaları, ulaşılamayan sayfalar, açılmayan resimler veya gözü rahatsız edici herhangi bir alan olmamasını ister. Bu nedenle internet sitenizin profesyonel kişiler tarafından günümüzün teknolojileri kullanılarak tasarlanması ve hertürlü yeniliğe uygun olması gerekmektedir. Akarsu Ajans ekibi internet teknolojileri, web tasarım ve diğer uygulamalarda 1999 dan bu yana yüzlerce kurumsal firmaya hizmet vermektedir.

 

0212 479 0 442

Barbaros Hayrettin Paşa Mah. 1016 Sk. No:14 500 Evler / Gaziosmanpaşa / İST.